Jdi na obsah Jdi na menu
 


Povrly 1.4.2017 . turnaj

 

09:00 Povrly-Doebelner Trnovany-Mladá Boleslav Hoštka-Cerhovice Kryry-Žákava

09:15 Děčín-Řepy Mongaguá-Lokomotiva Kamenný Újezd-Kralupy Touškov-Borotín

09:30 Libouchec-Aritma Kadaň-Hostouň Neštěmice-Loděnice Brozany-Sokolov

09:45 Doebelner - Žákava Cerhovice - Kryry Mladá Boleslav - Hoštka Povrly - Trnovany

10:00 Řepy - Borotín Kralupy - Touškov Lokomotiva - Kamenný Újezd Děčín - Mongaguá

10:15 Aritma - Sokolov Loděnice - Brozany Hostouň - Neštěmice Libouchec - Kadaň

10:30 Trnovany - Doebelner Hoštka - Povrly Kryry - Mladá Boleslav Žákava - Cerhovice

10:45 Mongaguá - Řepy Kamenný Újezd - Děčín Touškov - Lokomotiva Borotín - Kralupy

11:00 Kadaň - Aritma Neštěmice - Libouchec Brozany - Hostouň Sokolov - Loděnice

11:15 Doebelner - Cerhovice Mladá Boleslav - Žákava Povrly - Kryry Trnovany - Hoštka

11:30 Řepy - Kralupy Lokomotiva - Borotín Děčín - Touškov Mongaguá - Kamenný Újezd

11:45 Aritma - Loděnice Hostouň - Sokolov Libouchec - Brozany Kadaň - Neštěmice

12:00 Hoštka - Doebelner Kryry - Trnovany Žákava - Povrly Cerhovice - Mladá Boleslav

12:15 Kamenný Újezd - Řepy Touškov - Mongaguá Borotín - Děčín Kralupy - Lokomotiva

12:30 Neštěmice - Aritma Brozany - Kadaň Sokolov - Libouchec Loděnice - Hostouň

12:45 Doebelner - Mladá Boleslav Povrly - Cerhovice Trnovany - Žákava Hoštka - Kryry

13:00 Řepy - Lokomotiva Děčín - Kralupy Mongaguá - Borotín Kamenný Újezd - Touškov

13:15 Aritma - Hostouň Libouchec - Loděnice Kadaň - Sokolov Neštěmice - Brozany

13:30 Kryry - Doebelner Žákava - Hoštka Cerhovice - Trnovany Mladá Boleslav - Povrly

13:45 Touškov - Řepy Borotín - Kamenný Újezd Kralupy - Mongaguá Lokomotiva - Děčín

14:00 Brozany - Aritma Sokolov - Neštěmice Loděnice - Kadaň Hostouň - Libouchec

14:30 A7-B8 A8-B7 A5-B6 A6-B5

14:45 A3-B4 A4-B3 A1-B2 A2-B1

15:00 A7-C8 A8-C7 A5-C6 A6-C5

15:15 A3-C4 A4-C3 A1-C2 A2-C1

15:30 B7-C8 B8-C7 B5-C6 B6-C5

15:45 B3-C4 B4-C3 B1-C2 B2-C1

16:00 A8-B8 A7-B7 A6-B6 A5-B5

16:15 A4-B4 A3-B3 A2-B2 A1-B1

16:30 B8-C8 B7-C7 B6-C6 B5-C5

16:45 B4-C4 B3-C3 B2-C2 B1-C1

17:00 A8-C8 A7-C7 A6-C6 A5-C5

17:15 A4-C4 A3-C3 A2-C2 A1-C1

Systém turnaje:

Základní část se hraje ve třech skupinách po osmi týmech:

 

O POHÁR OBCE POVRLY

Turnaj ročníku 2006 a mladší

Systém turnaje:

Základní část se hraje ve třech skupinách po osmi týmech:

 

Rozdělení do skupin:

 

Skupina A

TJ Povrly, TJ Hvězda Trnovany, TJ Sokol Hoštka, SK Havran Kryry, FK Žákava, Union Cerhovice,             FC Sporting Mladá Boleslav, SC Doebelner

 

Skupina B

FAPV Děčín, Mongaguá Ústí nad Labem, TJ Baník Kamenný Újezd, TJ Sokol město Touškov,                                               TJ Sokol Borotín, FK Čechie Kralupy nad Vltavou, TJ Lokomotiva Praha, Sokol Řepy

 

Skupina C

TJ ČSAD Libouchec, FK Tatran Kadaň, FK ČL Neštěmice, SK Sokol Brozany, FC Baník Sokolov,             AFK Loděnice, TJ Sokol Hostouň, Aritma Praha

Hrací doba je 1x13‘

 

Po základních skupinách bude následovat finálová část, kdy utvoří skupinu:

1 až 6.místo (A1, A2, B1, B2, C1, C2)

7 až 12.místo (A3, A4, B3, B4, C3, C4)

13 až 18.místo (A5, A6, B5, B6, C5, C6)

19 až 24.místo (A7, A8, B7, B8, C7, C8)